Mūsų įmonės filosofija siekia tausoti aplinką ir jos išteklius, o tai reiškia, kad mes atsižvelgiame į tvarios gamybos ir vartojimo principus. Esame įsipareigoję kurti tvaresnę geresnę aplinką ir atsakingesnę visuomenę, todėl taikome „sumažinti”, „naudoti pakartotinai”, „atgauti” ir „perdirbti” principus. Šie principai leidžia mums naudoti gamtos išteklius kuo efektyviau, taip mažiau teršiant aplinką ir tausojant juos ateities kartoms.

Vienas iš būdų tausoti aplinką yra naudoti lanksčias pakuotes, kurios sunaudoja mažiau energijos ir gamtos išteklių nei daugelis kitų pakuočių rūšių. Nors popieriniai maišeliai gali atrodyti tvariau nei plastikiniai, tačiau tai nėra visiškai tiesa:

– Popieriniai maišeliai teršia 70% daugiau oro nei plastikiniai maišeliai.

– Popieriniai maišeliai išskiria 50 kartų daugiau vandens teršalų nei plastikiniai maišeliai.

– 0,5 kg plastiko perdirbimui sunaudojama 91% mažiau energijos, nei yra reikalinga 0,5 kg popieriaus perdirbimui.

– Popieriniam maišeliui pagaminti sunaudojama virš 4 kartus daugiau energijos nei plastikiniam maišeliui.

– 2000 plastikinių maišelių sveria 13,6 kg, o 2000 popierinių maišelių – 126 kg. Tad plastikinių maišelių transportavimui reikia mažiau sunkvežimių, o taip sunaudojama mažiau degalų ir išmetama mažiau teršalų.

– Popieriniai maišeliai užima žymiai daugiau vietos sąvartynuose nei plastikiniai maišeliai.

– Tik 4% pasaulinės naftos gavybos sunaudojama plastikui, o pakuotėms reikalinga tik 1,5% naftos ir dujų.

 

Tad nors plastikinių pakuočių naudojimas yra kritikuojamas dėl jų įtakos aplinkai, jas naudojant gamtos ištekliai yra išnaudojami mažiau, o mūsų įmonei tai – svarbiausias prioritetas.

Perdirbamas dizainas

Mūsų pakuotės yra sukurtos taip, kad sumažintų poveikį aplinkai dėl perdirbamumo, lengvumo ir krovinių optimizavimo, tačiau vis tiek yra tinkamos pagal paskirtį.

Perdirbtas turinys

Nuolat stengiamės į savo produkcijos asortimentą įtraukti vis daugiau postindustrinės dervos ir perdirbtos dervos – mažėja žaliavų išteklių paklausa.

Partnerystė

Kartu su klientais padedame jiems sukurti tvaresnius portfelius konsultuodami, kurdami koncepcijas ir įgyvendindami procesus.

Inovacijos

Tvarių pakavimo sprendimų teikimas bendradarbiaujant su vietiniais ir tarptautiniais gamintojais, kurie investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą.