Statybų pramonės pakuotės
Statybų pramonės pakuotės

Statybų pramonės pakuotės

Statybinės plėvelės naudojamos praktiškai visuose statybos etapuose nuo pamatų įrengimo iki kokybiškos stogo konstrukcijos. Bei jos yra skirstomos į hidroizoliacinę, drenažinę membraną bei apsauginę.

Hidroizoliacinė plėvelė neleidžia prasiskverbti vandeniui ar drėgmei į namus ir veikia kaip šilumos izoliatorius, todėl dažnai naudojamos pamatui, grindims ar stogui. Tokios plėvelės gali būti gaminamos iš pirminio arba perdirbto žemo tankio polietileno (LDPE).

Drenažinė membrana naudojama pamatų hidroizoliacinei apsaugai, kur ji veikia kaip drėgmės barjeras, bei yra naudojama kaip vandeniui nelaidi požeminių elementų apsauga su vėdinimo funkcija. Drenažinė membrana gaminama iš aukšto tankio polietileno (HDPE) ir pasižymi lengvu ir greitu montavimu, atsparumu gniuždymui ir plėšymui bei grunte esantiems cheminiams junginiams. Taip pat ji naudojama optimaliam drenuojamo ploto vėdinimui bei pamatų šilumos izoliacijai.

Apsauginės statybinės plėvelės yra naudojamos tiek statant, tiek vykdant renovacijos ar remonto darbus. Jos naudojamos uždengimams, įpakavimams bei apsaugai nuo dulkių ir drėgmės. Apsauginės statybinės plėvelės gali būti gaminamos pagal individualius klientų užsakymus (juosta, pusrankovė, rankovė) su įvairiais priedais ir perforacija, tad tikrai atitiks visus Jūsų poreikius