Tampri plėvelė STRECH

 „Strech“ plėvelė skirstoma į mašininę pakavimo plėvelę , bei rankinę:

– Mašininė „Strech“ plėvelė naudojama pramonės ir logistikos įmonėse, kur reikalingas greitas ir kokybiškas gaminių įpakavimas. Standartiniai išmatavimai:

Rankinė „Strech“ plėvelė skirta pavienių gaminių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, produktų apsaugojimui nuo dulkių, bei mechaninių pažeidimų ir kt. Standartiniai išmatavimai:

Dėka universalaus plėvelės panaudojimo Jūsų produktas bus saugus, bei stabilus transportuojant ar sandėliuojant.

Standartinės „Strech“ plėvelės spalvos – skaidri ir juoda. Pagal atskirą užsakymą plėvelė gali buti ir kitų spalvų

Lipnios pakavimo juostos

Lipnios pakavimo juostos yra skirtos įvairių pakuočių užklijavimui. Lipnios pakavimo juostos yra gaminamos iš PP (polipropileno) bei PVC (polivinilchlorido). Nors PVC pagrindo juostos yra žymiai atsparesnės ir stipresnės, tačiau dėl žemesnės kainos dažniausiai yra naudojamos PP pagrindo juostos. 

Pagal klijus juostos skirstomos į Acrylic (akrilo), Hot-melt (sintetinio kaučiuko), Solvent (natūralaus kaučiuko). Juostos turi skirtingus pločius, labiausiai paplitęs plotis yra 48mm. Standartinės spalvos – skaidri ir ruda, tačiau gali būti įvairių spalvų ar su įmonės logotipu. 

• Solvent arba natūralaus kaučiuko klijų pagrindo juostos pasižymi geriausiomis lipnumo savybėmis ir plačiausiomis panaudojimo galimybėmis – ši juosta atliks savo funkcijas ir sunkiose pakavimo sąlygose – žema ar minusinė temperatūra, drėgna aplinka – kur kitos juostos praranda savo darbines savybes. Darbinė temperatūra -15˚C +60˚C.

• Hot-melt (sintetinio kaučiuko) klijų pagrindo juostos dažniausiai naudojama ten, kur nepakanka akrilo klijų lipnumo, bet nebūtina naudoti Solvent tipo pakavimo juostą. Darbinė temperatūra  0˚C +60˚C.

• Akrilo klijų pagrindo juostos pasižymi geromis lipnumo savybėmis įprastinėse bei gerose oro sąlygose (pliusinėje temperatūroje), paprastai naudojama ten, kur pakuotei nėra keliami išskirtiniai reikalavimai. Vasaros metu tai gali būti optimaliausias pasirinkimas. Darbinė temperatūra +5˚C +60˚C.